Vaiko gimtadienis su indėnais
Kviečiame vaikus persikelti į laukinių prerijų platybes, kur karaliauja raudonodžių gentys.Jus pasitiks indėnų vadas "Bėgantis Vilkas" kuris nuves Jus į indėnų palapinę – Tipi. Oficialiai pripažinti indėnais ir įkvėpti bendros savo genties dvasios praleisite laiką gryname ore, regioninio parko apsuptyje.
GIMTADIENIO PROGRAMA
  • Indėnus ir šunis sieja neįtikėtinai tvirta draugystė. Todėl vos atvykę vaikai supažindinami su vietoje nenustygstančiais keturkojais gyventojais – kinkomaisiais šunimis.
  • Tam, kad išties pasijustumėte indėnu, turite išsitapyti veidus indėniškais raštais bei išsirinkti genties vardą. Tik stipri gentis gali sėkmingai įveikti laukiančias užduotis: kliūčių ruožą, tradicinį futbolą, šaudymą iš lankų, spjaudyklių.
  • Jei laimėtojai nepaaiškės taikiu būdu, Indėnų vadas parodys Jums Taikos pypkę, prie kurios jau prieš daugelį amžių išsispręsdavo net didžiausi nesutarimai. 
 
INFORMACIJA
Programos trukmė 2 val.
Renginys organizuojamas ryte nuo 11 val. arba po pietų nuo 15 val.
Dalyvių amžius: 5-12 metų. Vaikų dalyvių skaičius iki 15.
MAISTAS
Tortą bei savo atvežtas vaišias galite skanauti pavėsinėje o šaltuoju metu etnografinėje troboje, kur yra visi patogumai. Mielai kviečiame gaminti sodybos kepsninėje, tačiau prašome pasirūpinti vienkartiniais indais ir malkomis 
KIEK KAINUOJA
150 €
KAIP UŽSAKYTI
Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą. Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu ir pervedus 30 € avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Dėmesio! Maloniai informuojame, kad užsakymo laikas gali būti keičiamas, o avansas panaudotas kitai programai, tik jeigu oro sąlygos yra visiškai netinkamos programai pravesti, t.y. lauke labai stipriai lyja.
 
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 69986767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )