Dovanų kuponas į pasimatymą su haskiais

Pramoga (ang.) Husky fitness – tai pasiūlymas skirtas šeimoms ir draugų kompanijoms, norinčioms pailsėti ir aktyviai praleisti laiką, poroms - išsiilgusioms romantiškų akimirkų kartu ir vienišiems, ieškantiems atgaivos sielai – juk šuo yra geriausias žmogaus draugas! Tiems, kas dievina šunis, bet patys niekada negalėjo jų laikyti, galiausiai tiems, kas žavisi tokia išskirtine šunų veisle, kaip haskiai!

Siūlome Jums:
  • Apsilankymą haskių veislyne;
  • Žygį su pakinkytais šunimis regioninio parko pažintiniais takais, trasos ilgis: 3 km.,6 km. arba 12 km.
  • Bendravimą su šunimis ir jų šeimininkais, kurie mielai papasakos Jums kuo savitas haskių gyvenimas, ką reiškia gyventi su dideliu jų būriu miško glūdumoje ir kas yra šunų kinkinių sportas
  • Galimybę pasinaudoti sodyboje esančia pavėsine ir kepsnine;

Tik su šiuo kuponu galėsite už žemesnę kainą užsisakyti pasivažinėjimą šunų kinkiniu.
Kaina suaugusiam – 15€, vaikui - 6€. Važiuojama specialiu keturračiu. O norinčius paiškylauti, pasigaminti maisto ant ugnies, prašome informuoti apie tai iš anksto.* pasivažinėjimas šiltuoju metu įmanomas kai oro temperatūra neviršiją +12 C.
 
Kuponas užsakomas bet kuriuo metu, o ir pristatymo laukti ar pašto dėžutės tikrinti nereikės, nes išsiunčiame jį el. paštu ir Jūs patys bet kada galite kuponą išsispausdinti!
 
Patogu, universalu, paprasta! ;) 
 
Norėdami užsisakyti, vadovaukitės Kontaktų skiltyje nurodytomis instrukcijomis. Galite užsisakyti elektroninį kupono variantą, kurį galėsite atsispausdinti savarankiškai.
 
Dovanų kuponas: dviems asmenims, taip pat šeimoms. Su juo galioja ypatingai geros kainos:  dviems 28 €. Trukmė apie 1 val.
 
Sezonas: pavasaris,vasara,ruduo.
Įrodyta! Laikas,praleistas su šunimis, praskaidrina niūriausią dieną ir pakrauna teigiamos energijos!
Įvykių kalendorius
Gruodis 2018
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 69986767
Dovanų kuponas į pasimatymą su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )