Vaiko gimtadienis gamtoje su haskiais

Haskiai – geriausi vaikų draugai. Programos metu jie ne tik aktyviai ir linksmai pramogauja gamtoje, bet ir moko mažuosius atsakomybės, tinkamo elgesio su gyvūnais, bendravimo.
GIMTADIENIO PROGRAMA
  • Gimtadienio programa ideali tiems, kurie nerimauja, jog vaikai praleidžia per daug laiko virtualiame pasaulyje ir per mažai – tikrame. Labai draugiški, energingi, žaismingi, pliušinius žaislus primenantys haskiai kviečia kartu pasilinksminti bet kurio amžiaus vaikus. Pramogų saugumą užtikrina profesionalūs šunų kinkinių instruktoriai.
  • Programos metu gimtadienio „kaltininko“ laukia pažintis net su dvidešimčia įspūdingos išvaizdos ir charakterio šunų. Veislyno darbuotojai įdomiai ir suprantamai papasakoja apie smagų haskių gyvenimą ir šunų kinkinių sporto rūšis. Taip pat jie parodo tikras ekspedicines roges ir kitokią sportinę įrangą.
  • Tačiau juk žinios nėra tokios šaunios, kol vaikai patys neįsitikina jų nauda. Todėl mažieji saugiai bendrauja su šunimis, mokosi patys juos kinkyti ir leidžiasi į nepamirštamą kelionę šunų kinkiniu.Toks aktyvus poilsis – įsimintinos šventės priežastis.
INFORMACIJA
 
Dalyvių amžius 4-12 m.
Renginys organizuojamas  11 val. arba 14 val.
Šventės trukmė 3 valandos, iš jų programos trukmė ~1,5 valandos.
Vaikų dalyvių skaičius iki 12. Suaugusiųjų neribojamas.
KAINA
 
Gimtadienio kaina 350 eur.
 
Kainą sudaro pilnai organizuota veikla vaikams ~1,5 val., sodybos nuoma.
 
MAISTAS
Tortą bei savo atsivežtas vaišes galite skanauti pavėsinėje o šaltuoju metu etnografinėje troboje, kur yra visi patogumai.
Mielai kviečiame gaminti sodybos kepsninėje, tačiau prašome pasirūpinti vienkartiniais indais ir malkomis. Sodyboje yra visi patogumai, geriamas vanduo. Virdulys.   
 
KAIP UŽSAKYTI
Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu ir pervedus 30 € avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Dėmesio! Maloniai informuojame, kad užsakymo laikas gali būti keičiamas, o avansas panaudotas kitai programai ligos atvėju arba jeigu oro sąlygos yra visiškai netinkamos programai pravesti.
Svarbu žinoti:
Maloniai prašome į renginį atvykti ir išvykti sutartu laiku.
Savo šunų į sodybą prašome nevežti.
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )